Міжрегіональна інтернет-конференція «Психолого-педагогічні особливості формування професійних компетентностей педагогів, які працюють з обдарованими дітьми»

15 - 22 квітня 2016 року Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у роботі Міжрегіональної інтернет-конференції «Психолого-педагогічні особливості формування професійних компетентностей педагогів, які працюють з обдарованими дітьми».

Мета конференції – обговорення актуальних проблем та пошук шляхів формування компетентісних характеристик педагога, який працює над проблемою реалізації творчих обдарувань дітей засобами та можливостями методичної роботи у загальноосвітньому навчальному закладі; презентація наукових досліджень, обмін практичним досвідом організації науково-методичної роботи, постановка проблем перед органами освіти з проблем підвищення рівня компетентності педагогів.

Тематичні напрями роботи конференції:

  1. Теоретико-методологічні проблеми визначення понять пов'язаних з «компетентністю педагога, що працює з обдарованими дітьми».
  2. Психолого-педагогічні, професійні та особистісні чинники компетентності педагога, який працює з обдарованими дітьми.
  3. Науково-методичне забезпечення формування компетентісних характеристик педагога засобами та можливостями методичної роботи у навчальному закладі.
  4. Особливості та практика діяльності компетентного педагога, який веде пошук та розвиток творчих обдарувань у дітях.
  5. Обмін практичним досвідом організації методичної роботи у загальноосвітньому закладі щодо формування компетентностей педагога, що працює з обдарованими дітьми.
  6. Постановка проблем перед органами освіти, навчальними закладами та педагогами, щодо ефективної організації роботи педагогів з дітьми, що виділяються своїми обдаруваннями.

Календар конференції:

15-20 квітня 2016 р. – подача матеріалів на конференцію (заочний режим)

20-22 квітня 2016 р. – вивчення матеріалів та обговорення матеріалів у постерному режимі, що відбуватиметься на тематичному форумі веб- порталу «Освіта Рівненщини»;

22 квітня 2016 р. – заключне засідання в онлайн-режимі.

 

Детальна інформація у вкладеному файлі.

Вкладення:
Скачати цей файл (Konferens_on_line 15.04.2016.doc)Konferens_on_line 15.04.2016.doc[ ]57 Кб
   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.