Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Розвиток обдарованості дітей в умовах інноваційного освітнього простору", яка відбудеться 23–24 лютого 2017р. (м.Івано-Франківськ)

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Розвиток обдарованості дітей в умовах інноваційного освітнього простору", яка відбудеться 23–24 лютого 2017р. на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Івано-Франківськ).

Робота конференції проходитиме у формі пленарних, секційних засідань, занять у творчих майстернях, лабораторіях.

Тематичні напрями роботи:

- теорія і практика розвитку обдарованості дітей в умовах інноваційного освітнього простору;

- підготовка педагогічних працівників до роботи з обдарованими дітьми в системі післядипломної педагогічної освіти;

- модульно-розвивальне навчання та виховання обдарованих дітей у дошкільних, загальноосвітніх і вищих навчальних закладах;

- специфіка розвитку й формування інтегративних креативних і творчих якостей дошкільників / учнів / студентів різних вікових груп;

- особливості психологічної діагностики інтелектуальної, креативної і творчої обдарованості особистості;

- моніторинг розвитку креативних і творчих якостей обдарованості особи в умовах інноваційного освітнього простору;

- педагогічна підтримка науково-дослідницької діяльності учнів в умовах інноваційного освітнього простору;

- проектування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованості особистості учня / студента;

Запрошуються: науковці, керівники навчальних закладів, психологи, методисти, педагоги, працівники дитячих навчальних і розвивальних центрів та бізнес-структур з усіх регіонів України, усі зацікавлені особи.

Початок роботи конференції 23 лютого 2017 року о 10.00 год. в конференц-залі Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Детальна інформація у вкладеному файлі.

План проведення науково-практичних масових заходів Інституту обдарованої дитини НАПН України

.

Детальна інформація  http://www.iod.gov.ua/events.php

Вкладення:
Скачати цей файл (Plan_IOD_Zahodu_2015.doc)Plan_IOD_Zahodu_2015.doc[ ]67 Кб

28 березня 2014 року відбудеться науково-практичний семінар "Соціально-педагогічне проектування розвитку обдарованості учня в системі взаємодії учасників навчально-виховного процесу"

Запрошуємо Вас узяти участь у науково-практичному семінарі, який відбудеться на базі Миколаївської гімназії № 2 м. Миколаїв.

Мета семінару – обмін досвідом з проблем проектування розвитку обдарованої особистості, стану проведення психолого-педагогічного супроводу, розробки інноваційних наукових підходів із сприяння розвитку обдарованості в умовах загальноосвітнього навчального закладу.

Детальніше...

26 лютого 2014 року відбудеться обласний онлайн-семінар «Психологічні механізми розвитку творчого потенціалу педагогів до роботи з обдарованими дітьми»

На виконання обласної Цільової соціальної програми розвитку освіти Миколаївської області на 2011– 2015 роки, з метою створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй підтримки щодо розвитку творчого потенціалу, самореалізації такої молоді, річних планів роботи Миколаївського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України та Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 26 лютого 2014 року відбудеться обласний онлайн-семінар «Психологічні механізми розвитку творчого потенціалу педагогів до роботи з обдарованими дітьми». Участь у семінарі проходить у режимі обговорення на форумі порталу Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Для участі у в онлайн-семінарі необхідно:

  1. зайти на портал http://www.moippo.mk.ua;
  2. відкрити вкладку «Форум МОІППО» (http://forum.moippo.mk.ua/);
  3. обрати розділ «Формування компетентностей обдарованої особистості в системі освіти»;
  4. відкрити   тему   для   обговорення   «Психологічні механізми розвитку творчого потенціалу педагогів» (http://forum.moippo.mk.ua/viewtopic.php?f=21&t=4497);
  5. під час роботи на форумі натиснути кнопку «Відповісти» і ввести своє ім’я та пароль (якщо Ви не були зареєстровані на форумі МОІППО натиснути на написі «Реєстрація» і зареєструватися), текст відповіді необхідно ввести в діалогове вікно і натиснути кнопку «Відіслати».

Програмою семінару передбачено розгляд таких питань:

  • Знання та вміння, необхідні для забезпечення високого рівня професійно-педагогічної підготовки вчителя до роботи з обдарованими учнями.
  • Формування готовності вчителя до роботи з обдарованими учнями.
  • Механізм становлення пізнавальної активності педагога.
  • Формування дослідницького відношення до спільної діяльності з обдарованою дитиною.
  • Психологічні умови формування творчого потенціалу педагога.

До участі в онлайн-семінарі запрошуються методисти районних (міських) методкабінетів (центрів), що відповідають за роботу з обдарованими дітьми та молоддю, педагоги дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Результатом роботи онлайн-семінару буде методичний портфель на допомогу творчому педагогу.

Час роботи онлайн-семінару: 26 лютого 2014 року з 10:00 до 16:00.

Детальніше...

23 січня 2014 року відбудеться обласний науково-практичний семінар "Профільне навчання старшокласників: креативний підхід"

A креативНа виконання обласної Цільової соціальної програми розвитку освіти Миколаївської області на 2011–2015 роки, відповідно до річних планів роботи Миколаївського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України та Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, з метою створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй підтримки щодо розвитку творчого потенціалу та самореалізації Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з Миколаївським регіональним центром Інституту обдарованої дитини НАПН України на базі Миколаївського муніципального колегіуму 23 січня 2014 року проводить обласний семінар «Профільне навчання старшокласників: креативний підхід» (за авторською педагогічною системою Сологуба А. І.).

Детальніше...

   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.