Форум МОІППО

forum.moippo.mk.ua
Сьогодні: Вів лютого 20, 2018 5:38 pm

Часовий пояс UTC + 2 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: П'ят грудня 14, 2012 6:03 pm 
Офлайн

Повідомлення: 4
Звіно у своїй роботі можливо кожен стикався з такою ситуацією, як у нас. (Дорослий чоловік мешкає з жінкою на багато років молодшою за семе. Нещодавно у цій сім'ї народилася 4-а дитина. Якщо дивитися на "цю " сім'ю то нічого незвичайного ми не помітимо. Сім'я не ассоціальна, "батько", якщо його так можна назвати, так як офіційно, ця людина не е батьком 4-х дітей, а співмешканець, щодня приводить та забирає зі школи своїх дітей. Але це все лише на перший погляд.
Діти поводять себе дуже агресивно сернед однолітків. Були випадки жорстокого поводження у сім'ї (діти приходили з синцями на тілі). Були звернення і до служби у справах дітей. і до кримінальної міліції, але жодних дій не помітили. Ця людина "батько" тримає свою "сім'ю під ковпаком" . Свідчити у міліції ні мати ні діти не хочуть (здається що їх усе влаштовує). Але не влаштовує нас!!!! Првавоохоронні органи не можуть нічого вдіяти, так, як кажуть що немає доказів. Але нещодавно цей Тиран, побив сторонніх дітей. Усі батьки, учителі та діти бояться.
І скажіть мені будь ласка, про які права дитини ми можемо говорити((((((( Як можна допомогти цій сім'ї ? Якщо ми не допоможимо зараз то 4-ро дітей будуть наслідувати поведінку свого "батька".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб грудня 15, 2012 10:59 am 
Офлайн

Повідомлення: 270
Доброго дня, шановна Анна! Я розумію Вас, тому що зіштовшувалась з аналогічним випадком. Бабуся заявила, що батько жорстоко поводиться з дітьми, школа попросила бабусю написати заяву, бабуся написала. Соціальний педагог школи цього дня написала клопотання до Служби у справах дітей, але працівники Служби приїхали ЧЕРЕЗ тиждень. Коли спілкувалися працівники Служби і кримінальної міліції з бабусею, то вона відмовилася від того, що говорила. Єдиним доказом була заява. Батько так за цей тиждень залякав дітей і матір, що вони також нічого не сказали. Соціальний педагог при подальшому спілкуванні з Службою керувалась наступними принципами:
1. Коли відносила подання до Служби вимагала письмового підтвердження про отримання клопотання від школи (це також зазначали у тексті клопотання);
2. Після того, як віднесли подання постійно телефонували до Служби і вимагали негайно відреагувати, так як відповідно до законодавства школа у випадках виявлення фактів жорстокого поводження з дільми повинна напротязі ОДНІЄЇ ДОБИ відреагувати і відповідальні органи мають також відреагувати ТЕРМІНОВО!

У Вашому випадку рекомендую Вам зробити наступне:
1. Коли Ви побачили синці, відведіть дітей до медсестри і вона має засвідчити у письмовому вигляді побачене, також можна сфотографувати синці, написати подібні заяви декількома педагоги школи - це можуть бути доказами, яких так не вистачало міліції.
2. В той же день, як побачили синці, написати клопотання (з підкріпленими вашими заявами) до Служби у справах дітей, вимагати негайної реакції в той же день, або таступний, поки не зійдуть синці.
3. Беріть постійно письмово підвердження того, що відповідні органи отримали Ваші клопотання.
4. Постійно нагадуйте Службі про Ваш випадок - у письмовому і телефонному режимі.
5. Коли батько побив інших дітей - негайно треба викликати міліцію, взяти заяви з батьків тих дітей, яких вдарив чоловік і педагогів, що були свідками побаченого, написати у клопотанні все (і скарги дітей, яких побив чоловік, прикріпити заяви педагогів і батьків).

Але це справа дуже важка і важко довести такі випадки. Тому бажаю Вам терпіння і хоча невеликого відчуття, що Ви зробили все, що від Вас залежить, відповідальність тепер лягає не на школу, а на відповідні органи, що мають відреагувати.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб грудня 15, 2012 7:25 pm 
Офлайн

Дякую за поради.
Діти коли мене бачуть у коридорі постійно "косо" на мене поглідають, я розумію у демкій мірі чому вони так на мене реагують. Мабуть батько залякав дімей моєю персоною, до чого може призвестиспілкування зі мною (дитячий будинок). Але ми усі сподіваємося, що останній випадок із побиттям чужих дітей, батьки яких подали заяву до міліції, дасть змогу якимось чином вилучити його із сім'ї на примусове лікування (так як його поведінка вказує на психіатричне захворювання, і до того ж ця людина уже має судимість)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб грудня 15, 2012 7:28 pm 
Офлайн

Після побиття дітей, але на жаль це було уже на наступний день. Я зібрала свідчення від дітей які постраждали, учитеня який був свідком, написала повідомлення на управління освіти про факт побиття дітей і відправила усі документи на управління освіти.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб грудня 15, 2012 7:31 pm 
Офлайн

Polga написав:
Шановна Анна! Ви констатуєте факт жорстокого поводження батька, але не вказуєте на причини такого стану. Я абсолютно не вважаю його поведінку допустимою, але, можливо, Ви можете вплинути на причину такого лиха і запобігти йому.

Щодо причин такого стану я підозрюю, це психіатричне захворювання... Тому, що людина неадекватно себе поводить, ПОСТІЙНО ПИШЕ БЕЗГЛУЗДІ СКАРГИ на управління освіти, на кабінет міністрів....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон грудня 15, 2014 1:25 pm 
Офлайн

Повідомлення: 1
х дітей, а співмешканець, щодня приводить та забирає зі школи своїх дітей. Але це все лише на перший погляд.
Діти поводять себе дуже агресивно сернед однолітків. Були випадки жорстокого поводження у сім'ї (діти приходили з синцями на тілі). Були звернення і до служби у справах дітей. і до кримінальної міліції, але жодних дій не помітили. Ця людина "батько" тримає свою "сім'ю під ковпаком" . Свідчити у міліції ні мати ні діти не хочуть (здається що їх усе влаштовує). Але не влаштовує нас!!!! Првавоохоронні органи не можуть нічого вдіяти, так, як кажуть що немає доказів. Але нещодавно цей Тиран, побив сторонніх дітей. Усі батьки, учителі та діти бояться.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет квітня 20, 2017 2:31 pm 
Офлайн

Повідомлення: 1
Треба намагатися допомогти!!!

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин

Хто зараз онлайн