Форум МОІППО

forum.moippo.mk.ua
Сьогодні: Сер серпня 15, 2018 7:16 am

Часовий пояс UTC + 2 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Депресія..
ПовідомленняДодано: П'ят січня 30, 2015 1:48 pm 
Офлайн

Повідомлення: 4
Депресія...Як добре знайоме мені це слово.. Я часто буваю в поганому настрої, причому інколи навіть без причини, або причиною є якась незначна ситуація. Іноді, здається, що мені навіть подобається такий стан. Я часто не знаю, чим мені зайнятися, не можу знайти собі хобі. Відчуваю якусь порожнечу всередині себе. Допоможіть, будь ласка. Що мені робити?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Депресія..
ПовідомленняДодано: П'ят січня 30, 2015 8:01 pm 
Офлайн

Повідомлення: 270
Гарні рекомендації дала Тетяна Миколаївна, практичний психолог Інгульської ЗОШ І–ІІІ ступенів Баштанського району:
Мунтян Тетяна написав:
Поліпшуємо душевний і фізичний стан
1. Для "виходу" із депресивного стану, насамперед необхідно знайти точки опори. Вони мають грунтуватися на звичних для вас діях: складіть детальний розпорядок дня, контактуйте з природою, приділіть час заспокійливому хобі.
2. Щоб відновити сили для руху вперед, потрібно поступово позбутися того, що обтяжує ваш рух. Не варто мовчати чи стримувати сльози. Слід знайти спосіб вираження своїх думок і переживань. Про те, що трапилося, можна не лише розповідати тому, хто готовий вислухати, а й писати твори (листи, оповідання, казки). У цих творах можна розповідати, скаржитися, обурюватися тощо.
3. Робіть дихальну гімнастику, спрямовану на розслаблення.
Якщо впоратися з депресією самостійно або за підтримки близьких, друзів не вдається, обов'язково зверніться по професійну кваліфіковану допомогу. Потреба в такій допомозі не є свідченням слабкості, а навпаки, - ефективною турботою про себе. Відновивши свій психоемоційний стан, ви матимете можливість повернутися до роботи або навчання, продовжувати повноцінне життя.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Депресія..
ПовідомленняДодано: Сер квітня 08, 2015 12:45 pm 
Офлайн

Повідомлення: 1
Якщо впоратися з депресією самостійно або за підтримки близьких, друзів не вдається, обов'язково зверніться по професійну кваліфіковану допомогу. Потреба в такій допомозі не є свідченням слабкості, а навпаки, - ефективною турботою про себе. Відновивши свій психоемоційний стан, ви матимете можливість повернутися до роботи або навчання, продовжувати повноцінне життя.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі