Форум МОІППО

forum.moippo.mk.ua
Сьогодні: Сер серпня 15, 2018 7:17 am

Часовий пояс UTC + 2 годин
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Скачати безкоштовно
ПовідомленняДодано: Чет травня 21, 2015 12:35 pm 
Офлайн

З нами з: Сер березня 25, 2015 1:21 pm
Повідомлення: 27
Звідки: МОІППО
Шановні колеги!
Ми тільки вчимося працювати он-лайн. Робимо разом перші кроки. У темах цього форуму навіть є спроби поділитися з колегами матеріалами, необхідними для роботи.
Активні користувачі інтернету з легкістю знайдуть необхідну для роботи та вирішення професійних завдань інформацію он-лайн: документи, матеріали. Але для користувачів-початківців ця тема буде дуже корисною.
:ugeek: У цій темі сподіваємося зібрати в електронному вигляді Листи МОНУ, документи, програми, із актуальних проблем реалізації принципу наступності між ДНЗ та початковою школою.
Якщо у вас є чим поділитися з колегами, прикріплюйте матеріали до повідомлення, а у самому повідомленні зробіть короткий анонс того, що є у прикріпленому документі.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Скачати безкоштовно
ПовідомленняДодано: Чет травня 21, 2015 12:59 pm 
Офлайн

З нами з: Сер березня 25, 2015 1:21 pm
Повідомлення: 27
Звідки: МОІППО
Базовий компонент дошкільної освіти України: Науковий керівник: А. М. Богуш― К.: Видавництво, 2012. - 26 с.
У Базовому компоненті розкриваються загальні положення, зміст і структура, інваріантна і варіантна складові змісту освіти. Інваріантна частина містить такі освітні лінії: «Особистість дитини», «Дитина в соціумі», «Дитина у природному довкіллі», «Дитина у світі культури», «Гра дитини», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Мовлення дитини». Варіантна частина презентує освітні лінії «Комп’ютерна грамота», «Іноземна мова», «Хореографія», «Шахи». Зміст Базового компонента дошкільної освіти побудовано відповідно до вікових можливостей дітей на основі компетентнісного підходу, тобто спрямованості навчально-виховного процесу на досягнення соціально закріпленого результату (заданої норми, вимог до розвиненості, навченості та вихованості дитини), що зумовлює необхідність чіткого визначення засвоєння дитиною змісту освітніх ліній. Документ підготовлено з урахуванням основних положень Базового компоненту дошкільної освіти 1998 року та досягнень провідних науковців у галузі дошкільної освіти України.

Державний стандарт початкової загальної освіти, розроблений відповідно до мети початкової школи з урахуванням пізнавальних можливостей і потреб учнів початкових класів, визначає зміст початкової загальної освіти, який ґрунтується на загальнолюдських цінностях та принципах науковості, полікультурності, світського характеру освіти, системності, інтегративності, єдності навчання і виховання на засадах гуманізму, демократії, громадянської свідомості, взаємоповаги між націями і народами в інтересах людини, родини, суспільства, держави.

Державний стандарт ґрунтується на засадах особистісно зорієнтованого і компетентнісного підходів, що зумовлює чітке визначення результативної складової засвоєння змісту початкової загальної освіти.


Приєднані файли:
Державний стандарт початкової загальної освіти.pdf [2.9 Мб]
Завантажено 212 разів
Базовий компонент дошкільної освіти України.pdf [463.5 Кб]
Завантажено 355 разів
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Скачати безкоштовно
ПовідомленняДодано: Чет травня 21, 2015 2:38 pm 
Офлайн

З нами з: Сер березня 25, 2015 1:21 pm
Повідомлення: 27
Звідки: МОІППО
У 2014-2015 навчальному році більшість дошкільних навчальних закладів Миколаївської області працюють за програмою "Дитина"
Програма виховання і навчання дітей від 2 до 7 років «Дитина» (наук. кер. Проскура О.В., Кочина Л.П., Кузьменко В.У., Кудикіна Н.В.);
Програма "Дитина" містить орієнтовний зміст виховання і навчання дітей віком від трьох до семи років, метою яких є становлення особистості дитини через розвиток її психічних процесів.
Програма спрямована на гуманізацію виховного процесу; узгодження колективних, групових та індивідуальних форм і методів роботи. Переважає орієнтація на індивідуальну роботу з дітьми в усіх вікових групах. При цьому враховуються висновки психологічної науки про роль різних видів діяльності та їх використання в роботі з дітьми різного віку, простежується зв'язок з традиціями народної педагогіки, фольклором, видами національного та світового мистецтва. Враховує вона і принципи інтеграції, системності, комплексності.
Порівняно з попереднім виданням цей варіант посібника суттєво оновлено: значно змінено структу­ру викладу методичних рекомендацій, внесено нові розділи — «Зростає особистість», «Народознавство в роботі з дошкільниками», «Психолог у дошкільному навчальному закладі». Зміст усіх розділів доповнено згідно з державними освітніми стандартами.
Методичні рекомендації до Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», Київ, 2012, 400 с.
Розроблені за структурою Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», є складовою методичного комплекту і спрямовані на виконання Закону України «Про дошкільну освіту», Державної цільової програми розвитку дошкільної освіти до 2017 р., а також повністю відповідають Базовому компоненту дошкільної освіти України, що затверджений наказом Міністерства освіти, молоді та спорту України від 22.05.2012 р. № 615.
У розділах розкрито сучасні підходи щодо реалізації завдань навчання, виховання і розвитку дітей дошкільного віку, а також концептуальні підходи, сучасні методи і прийоми, зміст і засоби, форми організації роботи з дітьми за кожним розділом програми.
Для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, приватних педагогів
(гувернерів), батьків, студентів і викладачів вищих навчальних педагогічних закладів.


Приєднані файли:
Методичні рекомендації до Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина».pdf [1.28 Мб]
Завантажено 940 разів
Програма виховання і навчання дітей від 2 до 7 років «Дитина.pdf [2.46 Мб]
Завантажено 1136 разів
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Скачати безкоштовно
ПовідомленняДодано: Чет травня 21, 2015 2:43 pm 
Офлайн

З нами з: Сер березня 25, 2015 1:21 pm
Повідомлення: 27
Звідки: МОІППО
За якою програмою готувати дітей у групы дошкыльного навчального закладу до школи вирішує вихователь. Його рішення підкріплюється рішенням серпневої педагогічної ради та наказом з методичної роботи. Але, щоб зробити свідомий вибір, педагог має бути знайомим зі всіма чинними програмами.
Програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» (авт. кол. Білан О.І, Возна Л.М., Максименко О.Л. та ін.) Мета даної програми  - розширити змістовий компонент освітньої роботи з дітьми, розкриваючи етнічні, історичні та соціокультурні  особливості.
Програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» в новій редакції повністю відповідає структурі Базового компонента дошкільної освіти. Надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ МОН від 24.06.2014 № 750).
У Програмі відображено вимоги до оновленого змісту освіти дитини від народження до шести (семи) років життя, а саме до її розвиненості, вихованості й навченості впродовж дошкільного дитинства.
Програма складається з двох частин:
Частина І — від народження до трьох років*
Частина ІІ — від трьох до шести (семи) років.


Приєднані файли:
Програма Українське дошкілля.pdf [1.61 Мб]
Завантажено 281 разів
Програма розвитку дитини дошкільного віку_Я у Світі_нова редакція_частина 1.pdf [1.23 Мб]
Завантажено 504 разів
Програма розвитку дитини дошкільного віку_Я у Світі_нова редакція_частина 2.pdf [2.48 Мб]
Завантажено 518 разів
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Скачати безкоштовно
ПовідомленняДодано: П'ят травня 22, 2015 11:50 am 
Офлайн

З нами з: Сер березня 25, 2015 1:21 pm
Повідомлення: 27
Звідки: МОІППО
Дитина в дошкільні роки освітня програма (наук. кер. Крутій К. Л.)
Програму зорієнтовано на цінності та інтереси дитини, урахування вікових можливостей, на збереження дитячої субкультури, на ампліфікацію дитячого розвитку, взаємозв’язок усіх сторін життя малюка.

Впевнений старт програма розвитку дітей старшого дошкільного віку (авт. кол.: Андрієтті О. О., Голубович О. П. та ін.)
Програма пропонує орієнтири змістового наповнення освітньої роботи з 5-річними дітьми і націлює педагогів і батьків на особистісний розвиток дітей 6-го року життя за основними напрямами та робить окремий акцент на ігровій діяльності – провідному виді діяльності для всього дошкільного дитинства, незамінному засобі розвитку дітей.


Приєднані файли:
Програма Впевнений старт.pdf [2.4 Мб]
Завантажено 281 разів
Дитина у дошкільні роки.pdf [296.79 Кб]
Завантажено 328 разів
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Скачати безкоштовно
ПовідомленняДодано: Сер липня 13, 2016 11:37 pm 
Офлайн

З нами з: Сер липня 13, 2016 11:33 pm
Повідомлення: 2
http://mon.gov.ua/activity/education/do ... gramy.html тут можна скачати і інші програми.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Скачати безкоштовно
ПовідомленняДодано: Сер липня 13, 2016 11:44 pm 
Офлайн

З нами з: Сер липня 13, 2016 11:33 pm
Повідомлення: 2
Як скачати оновлену програму Дитина


Приєднані файли:
image.jpg
image.jpg [ 19.92 Кб | Переглянуто 5769 разів ]
Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
POWERED_BY
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB